THY Promo bilet ne demek?

Promosyonlu biletler, satın alındığı andan itibaren herhangi bir iptal, iade veya değişiklik yapılamayan biletlerdir. *Promosyonlu uçak biletleri fiyatları sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir. *Promosyonlu biletler için iptal, iade ve değişiklik yoktur.

THY öğretmen indirimli bilet nasıl alınır?

Öğretmen yolcularımızın Miles&Smiles üyesi olması koşuluyla indirim uygulanacaktır. Bilet alımı esnasında “Öğretmen” yolcu tipi seçilmeli ve öğretmenin Miles&Smiles üyelik numarası girilmelidir. Öğretmen yolcularımızın öğretmenlik bilgileri sistem tarafından otomatik olarak onaylanabilmektedir.

THY sağlıkçı indirimi nasıl alınır?

Kampanyadan faydalanabilmek için Miles&Smiles üyesi olmak ve kampanya sayfası üzerinden erişilebilen Sağlık Çalışanı Kayıt Formu’nu 08/06/2020 – 18/07/2020 tarihleri arasında eksiksiz doldurmak gerekmektedir. Kampanyadan sadece Miles&Smiles üyeleri yararlanabilir.

THY gazi indirimi nasıl yapılır?

Malül, gazi/gazi refakatçisi yolcular için ücretler üzerinden (ücret notları kontrol edilerek) indirim uygulanır. Refakatçi indirimi gazi yolcunun sağlık raporu nedeni ile refakatçisi ile birlikte uçması gereken durumlarda uygulanır.

THY Promo esnek ne demek?

Esnek bilet, ücret olarak promosyon uçak biletlerine göre daha pahalı olan ancak belli kurallar ve kesintiler dahilinde iptal ve değişiklik yapılabilen biletlerdir.

THY bilet sınıfları nelerdir?

Türk Hava Yolları’nda Economy, Comfort ve Business adında 3 farklı sınıf bulunuyor. Bu sınıflar da harflerle numaralandırılmış kategorilere ayrılıyor. Economy sınıfındaki biletler W, P, T, L, V, G, M, H, S, E, Q, Y, B harfleriyle, Business K,J,C,D, Comfort sınıfı ise A,U,O harfleriyle mil kazanılıyor.

THY öğrenci indiriminden nasıl yararlanılır?

Üyelik hesabınızda “Kişisel Bilgilerim” alanına girin, “İndirim Çeşitleri” kısmında “Öğrenci” seçeneğini işaretleyin. Sistem onay verdiği zaman öğrenci bildirimi işleminiz tamamlanacak. Artık Türk Hava Yolları ayrıcalıklarından yararlanmaya hazırsınız.

Türk Hava Yolları öğretmen indirimi ne zamana kadar?

Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü bugünden kutluyoruz! Değerli öğretmenlerimiz ve birlikte seyahat eden ailelerine, 6 Mayıs 2021 tarihine kadar Miles&Smiles üyesi olarak yapacakları yurt içi uçuşlarında %20 indirim sunuyoruz.

THY sağlıkçı indirimi ne kadar?

Bu kampanya ile dünyanın dört bir yanında görevli tüm sağlık çalışanları, THY internet sayfasından ve mobil uygulamasından düzenleyecekleri biletlerle yüzde 40 indirimli seyahat edebilecek.

Uçak biletlerinde sağlık çalışanlarına indirim var mı?

THY SAĞLIK ÇALIŞANLARI KAMPANYASI GEÇERLİLİK TARİHLERİ Kampanyaya katılan sağlık çalışanları, 8 Haziran-1 Ağustos’ta satın alacakları biletler ile 8 Haziran 2020-31 Mayıs 2021’de yüzde 40 indirimli uçma ayrıcalığı elde edecek.

THY öğrenci indirimi nasıl olur?

Miles&Smiles üyeliğinizi oluşturun, üyeliğiniz varsa hesabınıza giriş yapın. Üyelik hesabınızda “Kişisel Bilgilerim” alanına girin, “İndirim Çeşitleri” kısmında “Öğrenci” seçeneğini işaretleyin. Sistem onay verdiği zaman öğrenci bildirimi işleminiz tamamlanacak.

THY engelli indirimi nasıl yapılır?

Engelli yolcularımız, satış ofislerimize, Türkiye’deki anlaşmalı olduğumuz seyahat acentelerine engelli belgeleri ile giderek ya da geri bildirim formunu doldurduktan sonra çağrı merkezimiz üzerinden veya onay alındıktan sonra ise websitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden diledikleri zaman engelli indirimli bileti …