Cam balkon Gold serisi nedir?

Real Cam Balkon bünyesinde üretilen Gold Seri cam balkon sistemleri, yaygın olarak kullanılan katlanır cam balkon sistemlerindendir. Kasa profilleri her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, iki kanallı olarak dizayn edilmiştir. Gold Seri’nin cam panelleri sağa – sola veya her iki tarafa toplanabilir.

Temperli cam metresi ne kadar?

Temperli cam (8mm) – Şeffaf cam metrekare fiyatlı 300 TL. Temperli cam (8mm) – Renkli cam metrekare fiyatlı 300 TL. Temperli cam (4 +12+4 mm) – ısıcam (Şeffaf) metrekare fiyatlı 700 TL. Temperli cam (4 +12+4 mm) – ısıcam (Renkli) metrekare fiyatlı 800 TL.

Giyotin cam fiyatları ne kadar?

Giyotin Cam m2 fiyatları

  • Giyotin cam fiyatları kullanılan motor, kayış,profil vb. malzemelere göre değişkenlik göstermektedir.
  • Giyotin Cam M2 Fiyatları
  • 8 mm tamperli rodajlı giyotin cam m2 fiyatı: 500TL.
  • Isıcamlı tamperli rodajlı giyotin cam: m2 fiyatı: 750 TL.
  • Küçük alanlar için sistem fiyatı: 4.500 TL.

Cam yaptırmak kaç para?

Pencere fiyatları etkileyen seçenekler

Cam tipi Yalıtım değeri Ortalama fiyat
Standart çift cam Vasat 60 & 80 tl arası
HR yalıtımlı cam Yeterli 70 & 95 tl arası
HR++ yalıtımlı cam İyi 80 & 95 tl arası
HR+++ yalıtımlı cam Mükemmel 100 & 125 tl arası

Cam balkon ne renk olmalı?

Az ışık alan bir evde oturuyorsanız füme renk camı tercih etmemek en doğrusu olacaktır. Şeffaf, yeşil veya mavi renklerden birini seçmek en doğru tercih olacaktır. Füme renk (siyah renk) cam ışığı kırma özelliğine sahiptir. Bronz renk camda da aynı durum söz konusu olmakla birlikte bu etki daha az hissedilir.

Siyah cam balkon içeriyi karartır mı?

Siyah renkli cam balkonlar güneş ışığını çok daha az içeri almakta olup camın bulunduğu odalar diğer odalara göre daha az ışık alacaktır. Yani içeriyi karartır mı sorusuna verilecek cevap belirli bir oranda evettir. Açık havalarda dışardan görünüm ile kapalı havalarda görünüm de farklılık gösterecektir.

Lamine cam ne demek?

Lamine cam renkli veya renksiz özel bağlayıcı polivinil butiral (PVB) tabakalar yardımıyla iki veya daha fazla cam plakanın ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile üretilir. Bu özelliği nedeniyle lamine güvenlik camı olarak kabul edilir.

Cam M2 si nasıl hesaplanır?

Cambalkon genellikle metrekare olarak fiyatlandırılır. Balkonun toplam uzunluğu ile yüksekliği çarpılarak toplam cam balkon metrekaresi elde edilir.

Cam balkon fiyatı nasıl hesaplanır?

Cambalkon genellikle metrekare olarak fiyatlandırılır. Balkonun toplam uzunluğu ile yüksekliği çarpılarak toplam cam balkon metrekaresi elde edilir. Bu metrekare ile cam balkon m2 fiyatı çarpılarak toplam cam balkon fiyatı bulunur.

Tam balkon nedir?

Tambalkon, cam balkondan farklı olarak tam otomatik, uzaktan kumandalı %100 silinebilir cam sistemidir.

1 metre cam kaç TL?

8 mm cam kalınlığı ve klasik cam metre kare fiyatı 50 Lira’dan başlamaktadır. 8 mm cam kalınlığında ısı kontrollü cam fiyatı ortalama 70 Lira iken, hem ısı hem de güneş kontrollü camlar için fiyat 80 Lira’ ya çıkmaktadır. Gürültü kontrollü akustik camların metre kare fiyatı 8 mm için ortalama 250 Lira’ dır.

Pimapen metrekare fiyatı ne kadar?

Pimapen metrekare fiyatı ne kadardır? sorusuna verilen cevap kaliteye ve renge göre değişir. 2021 yılında pimapenin metrekare fiyatı 425 TL’dir. Bu fiyat ortalama bir fiyat olup değişkenlik gösterebilir.